SIGNALYTRADING

Global provider of THE best crypto signals AND with THE best price in the world

CRYPTO SIGNALS FOR BINANCE | KUCOIN | BITTREX | POLONIEX EXCHANGES

درباره سیگنالی تریدینگ و سیگنال ارز دیجیتال

سیگنالی تریدینگ ،  مجموعه ای باتجربه  و پویا از متخصصین کامپیوتر و صنعت بلاکچین و دنیای تریدینگ ارزهای دیجیتال می باشد . سیگنالی تریدینگ را می توان یکی از بهترین ارائه دهندگان جهانی  سیگنال ارز دیجیتال در حوزه ترید ارزهای دیجیتال دانست .   تیم فنی سیگنالی تریدینگ در تلاش است  با بهره گیری از نرم افزارها ، تکنیکها و روشها و مانیتورینگ دائمی و دقیق بازار  ارزهای دیجیتال ، کم ریسک ترین و بهترین سیگنالهای ارزهای دیجیتال ، از جمله سیگنال بیت کوین ، سیگنال اتریوم ، سیگنال آلت کوینها و استیبل کوینها را ارائه نماید . سیگنالی تریدینگ همچنین دارای یک سایت فارسی نیز می باشد که در صورت تمایل به پرداخت با کارتهای بانکی عضو شتاب ( پرداخت با ریال / تومان ) می توانید از آن سایت به آدرس WWW.SIGNALYTRADING.COM استفاده نمایید.

صرافیهای تحت پوشش و انواع سرویسهای ارائه سیگنال ارز دیجیتال

ما در حال حاضر علاوه بر پوشش سیگنال صرافی بایننس ، سیگنال سایر صرافیهای ارز دیجیتال مانند صرافی کوکوین ، بیترکس و پولونیکیس را نیز پوشش داده ایم . و در آینده سیگنال صرافیهای دیگر را نیز به سرویسهای خود اضافه خواهیم نمود . سیگنالی تریدینگ دارای سه سرویس طلایی ، نقره ای ، برنزی می باشد . در این سرویسها سیگنال ارز دیجیتال شامل سیگنال بیت کوین ، سیگنال اتریوم ، سیگنال استیبل کوینها مانند تتر و بطور کلی سیگنال آلت کوینها متناسب با نوع سرویس ارائه می گردد . 

 سرویس طلایی و نقره ای دارای سیستم مدیریت ریسک سیگنال و همچنین ویژگی ترید با یک کلیک می باشند ، سرویس طلایی محبوبترین سرویس مشتریان ما می باشد . سرویس نقره ای محدودتر  است . این سرویس محدود به ارائه سیگنال بایننس می باشد لازم به ذکر است که در این سرویس سیگنال بیترکس ، سیگنال پولونیکس و سیگنال کوکوین و سیگنال سایر صرافی ها به غیر از صرافی بایننس ارائه نمی گردد . همچنین در سرویس نقره ای فقط سیگنال بیت کوین و سیگنال اتریوم ارائه می شود ، و سیگنال سایر جفت ارزها و  آلت کوینها و استیبل کوینها به یکدیگر ارائه نمی گردند . 

در سرویس برنزی تعداد سیگنالها معمولا بیشتر است ولی فاقد سیستم مدیریت ریسک سیگنال ارز دیجیتال و همچنین ویژگی ترید با یک کلیک می باشد . این سرویس بیشتر مناسب تریدرهای تمام وقت و یا حرفه ای می باشد و یا افرادی که می خواهند هزینه کمتری برای دریافت سیگنال حرفه ای ارز دیجیتال و مانیتورینگ بازار ارزهای دیجیتال بپردازند.جهت مشاهده تفاوت سرویسها و صرافیهای تحت پوشش ، به جدول مقایسه سرویسها مراجعه بفرمایید . 

قیمت سرویسهای ارائه سیگنال ارز دیجیتال 

سیگنالی تریدینگ ، یک مجموعه بین المللی ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال در صرافیهای معتبر جهانی می باشد. بنابراین بمنظور استفاده حداکثری همه افراد ما قیمت سرویسهای ارائه سیگنال های ارز دیجیتال خود را بسیار پایین در نظر گرفته ایم . همچنین ما دارای یک سیستم تخفیف ویژه نیز می باشیم . درحال حاضر این کمترین قیمت در دنیای ترید ارزهای دیجیتال است که شما می توانید جهت دریافت حرفه ای ترین و بهترین سیگنال های ارز دیجیتال پرداخت نمایید . 

خرید سیگنال ارز دیجیتال از سیگنالی تریدینگ با قیمتهای ارائه شده ، جایگزین هوشمندانه برای سرویسهای رایگان می باشد. در بیشتر سرویسهای رایگان ، همچنین کانالهای رایگان ارز دیجیتال ، سیگنالهای حرفه ای ارائه نمی گردند ، و یا سیگنالها در زمان دیرتری به دست شما می رسند و یا حتی ممکن است از سرمایه شما بنفع فرد، افراد ثالث و یا سایر مشترکین استفاده شود.  بنابراین ریسک استفاده از سیگنال رایگان ارزهای دیجیتال مانند سیگنال رایگان بایننس ، سیگنال رایگان بیت کوین و سایر سیگنالهای رایگان ارز دیجیتال در بیشتر مواقع بسیار بالا می باشد و شما به رایگان فرصتها را از دست خواهید داد و شاید هم خیلی رایگان متضرر گردید .

 شما می توانید سرویسهای ارائه سیگنالهای حرفه ای ارزهای دیجیتال ما را جایگزین سیگنالهای بی کیفیت و یا حتی خطرناک رایگان و همچنین سیگنالهای گران قیمت حرفه ای نمایید. بنابراین ، هر چیز با ارزشی قیمتی دارد، شما می توانید از طریق خرید سرویسهای سیگنال ترید ارز دیجیتال از ما، بهترین سیگنالهای ارزهای دیجیتال را با قیمتی مناسب دریافت نمایید.   

نحوه دریافت سیگنال ارز دیجیتال 

 

 سیگنالی تریدینگ ، جهت ارائه و تسریع در رساندن سیگنال ارز دیجیتال ، مانند سیگنال بیت کوین ، سیگنال اتریوم ، سیگنال تتر و سیگنال آلت کوینهای دیگر از نرم افزار پیامرسان تلگرام استفاده می نماید. پیامرسان تلگرام ، یک نرم افزار پیشرفته جهانی و معتبر با بیش از صدها میلیون کاربر می باشد، که می توانید آن را بروی موبایل و یا یک یا چندین نسخه آن را بصورت همزمان برروی کامپیوتر خود نصب نمایید. ویژگیهای منحصر به فرد تلگرام ، آن را گزینه اول جهت ارائه سیگنال ارز دیجیتال در جهان نموده است. 

نحوه خرید سرویس سیگنال ارز دیجیتال 

از آنجا که مشتریان ما از سرتاسر جهان می باشند و همگی از فعالان و علاقمندان صنعت بلاکچین و حوزه رمز ارزها و ترید ارزهای دیجیتال هستند. بنابراین به جهت راحتی کاربران   و تریدرهای ارزهای دیجیتال ، روش اصلی پرداخت در مجموعه سایتهای ما، پرداخت با ارز دیجیتال می باشد. شما می توانید معادل قیمت دلاری هر یک از سرویس های اعلام شده در سایت را با بیت کوین و دهها آلت کوین دیگر براحتی پرداخت نمایید. 

توجه نمایید که در پرداخت با ارزهای دیجیتال ممکن است ما از چندین درگاه پرداخت متفاوت استفاده نماییم . هر درگاه فقط از ارزهای دیجیتال معین شده مخصوص آن درگاه پشتیبانی می کند. اگر قصد دارید که فقط از یک نوع ارز دیجیتال معین جهت پرداخت و خرید سیگنال ارز دیجیتال از ما استفاده نمایید، می توانید در بین درگاههای پرداخت با ارز دیجیتال در سایت بررسی و جستجو کنید که کدامیک پرداخت با ارز دیجیتال مورد نظر شما را پشتیبانی می نماید. و از آن درگاه برای پرداخت با ارز دیجیتال مورد نظر خود استفاده نمایید. ( )

اگر یکی از  درگاههای پرداخت برای شما قابل استفاده نبود، می توانید از سایر درگاههای پرداخت با ارز دیجیتال استفاده کنید. در صورت نیاز، می توانید با بخش پشتیبانی سایت و یا پشتیبان آنلاین تلگرام با ما در ارتباط باشیدهمچنین ما پرداخت با کارتهای بانکی محلی و بین المللی مانند ویزا و مستر کارت (برای پرداخت های بیشتر از 20 دلار) و همچنین پرداخت با پولهای دیجیتال و آنلاین (مانند پی پل،  اسکریل و…) را بر حسب شرایط پشتیبانی می کنیم.  با توجه به وجود مشتریان از سرتاسر جهان، ما بصورت مداوم در حال توسعه و بهبود و تنوع سازی در سیستم و درگاههای پرداخت خود هستیم و ممکن است در این بخش شما در زمانهای مختلف شاهد افزایش و یا کاهش و همچنین تغییر در شیوه و نحوه پرداخت باشید. 

پیش نیاز خرید سرویس سیگنال ارز دیجیتال 

شما از هر کشوری و به هر زبانی می توانید به راحتی از سایت ما ظرف کمتر از دو دقیقه خرید نمایید زبان اصلی و رسمی ما در این سایت انگلیسی می باشد. خرید از مجموعه سیگنالی تریدینگ بسیار راحت است. جهت خرید و قبل از پرداخت شما میبایست اطلاعات خود و همچنین آیدی تلگرام خود را بما اعلام نمایید. بنابراین لازم است نرم افزار تلگرام را از سایت آن دانلود نمایید و بر روی موبایل و یا کامپیوتر خود نصب کنید. پس از عضویت در آن، از طریق منوی تنظیمات به بخش پروفایل رفته و برای خود یک آیدی تعریف نمایید. اعلام دقیق آیدی تلگرام، جهت ارسال سیگنال ارز دیجیتال تلگرام به ما ضروری می باشد.

روند کار پس از خرید سرویس سیگنال ارز دیجیتال 

پس از خرید سرویس از سیگنالی تریدینگ، لینک کانال تلگرام بصورت فوری قابل دسترس می گردد. همچنین در پروفایل شما در سایت این لینک در دسترس است. لینک کانال سیگنال ارز دیجیتال تلگرام را در نرم افزار تلگرام خود وارد نمایید. (همچنین می توانید در مرورگر اینترنتی وارد نمایید) پس از آن شما عضو کانال سیگنال ارز دیجیتال تلگرام خواهید شد. از هم اکنون می توانید با توجه به سرویسی که خرید نموده اید سیگنال های ارزهای دیجیتال ، مانند سیگنال بایننس و یا سایر صرافیهای ارز دیجیتال را بمدت معین دریافت نمایید. 

ریسک سیگنال و درصد موفقیت سیگنال های ارزهای دیجیتال 

سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال و همچنین ترید ارزهای دیجیتال همانطور که می تواند پرسود باشد به همان میزان پرریسک نیز می باشد. ترید ارزهای دیجیتال با چشمان بسته مانند شلیک با چشمان بسته پرخطر است. استفاده از سیگنالهای حرفه ای ارزهای دیجیتال می تواند به میزان قابل توجهی ریسک ترید ارز دیجیتال را کاهش و سود آن را افزایش دهد. در دنیای ترید ارز دیجیتال ، سیگنالی تریدینگ می تواند چشم باز شما باشد.

با استفاده از سیگنال ارز دیجیتال  سیگنالی تریدینگ میتوانید تا بیش از 50 درصد ریسک سرمایه گذاری و ترید ارز دیجیتال را کاهش دهید. شما میتوانید با انتخاب یک استراتژی ترید مناسب ، مدیریت ترس و طمع ، مدیریت سرمایه و تقسیم صحیح آن بر روی سیگنالهای مختلف ارائه شده توسط سیگنالی تریدینگ، ریسک سرمایه گذاری و ترید ارز دیجیتال را بمیزان قابل توجهی کاهش دهید.

در حال حاضر ضریب موفقیت سیگنالهای ارزهای دیجیتال ارائه شده در سرویسهای طلایی و نقره ای سیگنالی تریدینگ در دوره های زمانی مختلف بین حداقل 82 درصد تا 95 با توجه به شرایط بازار ارزهای دیجیتال میباشد. با سیگنالهای حرفه ای ارز دیجیتال سیگنالی تریدینگ، ریسک کمتر و سود بیشتری را تجربه خواهید کرد.

Play Video

سخن پایانی سیگنالی تریدینگ

 ترید ارز دیجیتال می تواند برای خیلی ها یک درآمد ثابت و شغل تمام وقت باشد، همچنین می تواند یک فعالیت مالی نیمه وقت و یا پاره وقت باشد که می تواند در کنار کار اصلی شما، سود قابل توجهی داشته باشد. بزرگی می گفت: ” اگر می خواهید که در پیری مجبور به کار کردن نباشید، پس کاری کنید که وقتی در خواب هستید هم درآمد داشته باشید.” 

ترید ارز دیجیتال و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و آلت کوینها یکی از هوشمندانه ترین فعالیتهای اقتصادی این دهه خواهد بود. پس از فرصتها هوشمندانه استفاده نمایید. هر بازار پرسود ، پر خطر نیز می باشد، با استفاده از سیگنال های ترید ارز دیجیتال سیگنالی تریدینگ، شما به میزان زیادی ریسک ترید ارزهای دیجیتال را کاهش می دهید و با چشمان بازتر و استفاده از مشاورین حرفه ای تر اقدام به ترید ارزهای دیجیتال می نمایید. انتخاب سیگنالی تریدینگ ، یک انتخاب هدفمند جهت دریافت بهترین سیگنالهای ارزهای دیجیتال با قیمت مناسب خواهد بود.

 کاربر گرامی، توجه داشته باشید که هر گونه خرید از سایت و یا استفاده از سرویسهای سیگنالی تریدینگ به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات خرید از  سیگنالی تریدینگ و راهنمای استفاده از سیگنال ارز دیجیتال میباشد. سیگنالی تریدینگ مجاز است بر طبق شرایط و سیاستهای فنی خود، نسبت به تغییر و یا حذف کاهش و افزایش، بهبود و همچنین اصلاح سرویسهای خود و مقررات درج شده  اقدام نماید.

 

BRONZE

Fast Trading Signal
$ 5
Monthly
 • Professional - Fast
 • One-Click Trading
 • Signal Risk Managment
 • Binance Exchange Signals
 • Kucoin Exchange Signals
 • Bittrex Kucoin Exchange Signals
 • Poloniex Kucoin Exchange Signals
 • Bitcoin To Altcoins Signals
 • Ethereum To Altcoins Signals
 • Stablecoins Signals
COMING SOON

GOLDEN

Binance Signal And Other Exchanges Signals
$ 10
Monthly
 • Professional - Unlimited
 • One-Click Trading
 • Signal Risk Managment
 • Binance Exchange Signals
 • Kucoin Exchange Signals
 • Bittrex Exchange Signals
 • Poloniex Exchange Signals
 • Bitcoin To Altcoins Signals
 • Ethereum To Altcoins Signals
 • Stablecoins Signals
Popular

SILVER

Limited Binance Signal
$ 8
Monthly
 • Professional - Limited
 • One-Click Trading
 • Signal Risk Managment
 • Binance Exchange Signals
 • Kucoin Exchange Signals
 • Bittrex Kucoin Exchange Signals
 • Poloniex Kucoin Exchange Signals
 • Bitcoin To Altcoins Signals
 • Ethereum To Altcoins Signals
 • Stablecoins Signals